Gode kunstopplevelser på nett

Regner med at det er flere enn meg som sitter hjemme i karantene, så tenkte å høre om noen vet om gode kunstopplevelser på nett?

Nylig åpnet Gerhard Richter på MET i New York. De har laget en fantastisk presentasjon som går dypere i hans kunstnerskap som jeg gjerne skulle sett før jeg besøkte utstillingen nylig (derfor jeg sitter i karantene).

https://www.metmuseum.org/primer/gerhard-richter#a-master-of-painting

Galleriet holder også på med ny nettside og nettbutikk så blir gode muligheter til å sette seg inn i litt mer av hva vi holder på med :slight_smile:

Del gjerne flere opplevelser fra nett!

5 Likes

Return on art har en egen app hvor man kan simulere deres kunstverk på veggene i ditt eget hjem.
På lik linje som B&O appen som kom i fjor for de som er kjent med den. Ganske artig.

Vi la nylig ut en youtube video som viser Galleri Günther i Desember 2019.
Veggene var fylt opp fra topp til bunn den måneden for å kunne vise folk mest mulig :revolving_hearts:
Videoen er litt lang, så sett på litt musikk eller din favoritt podcast i bakgrunn og kos deg
Link: https://youtu.be/IVs-U754AIU
Mange av kunstverkene kan også ses her: www.gallerigunther.com
Vi har solgt mye til forummedlemmer og har fått utrolig mange gode tilbakemeldinger, så tusentakk skal dere alle ha!
Vi er også på IG og FB hvor vi oppdaterer daglig :slight_smile:
Spørsmål?
Kontakt oss på pm eller mail: gallerigunther@hotmail.com
Mvh
Aleksander Isdal Günther

3 Likes