Kan du hjelpe meg å finne bildene mine?

På fredag 9.1.26 oppdaget jeg at det har vært innbrudd på mitt kunstlager i Fredrikstad og de har tatt 7 av mine bilder.

Jeg har laget en oversikt, (se under), og ber deg om hjelp til å finne bildene mine. De er unike håndbroderte bilder og jeg er helt knust over å ha mistet de. Skulle du se de et eller annet sted ber jeg deg om å kontakte meg så jeg kan gå videre med saken.

Tyveriet er meldt til politiet og lagt ut i sosiale medier samt på registre internasjonalt over stjålet kunst. Jeg håper bare så inderlig at jeg kan få de tilbake og sier på forhånd hjertelig takk hvis du vil hjelpe meg og være på utkikk etter de. Og hvis du også kjenner noen dette er aktuelt for, er svært fint om du kan hjelpe meg å spre dette.

Tusen takk for at du ville lese dette og håper bare så veldig at bildene mine kommer tilbake til meg. Som kunstner er dette det ultimate mareritt.

7 Likes

Lykke til med jakten! Skal holde øynene åpne :slight_smile:

Håper de dukker opp, Kanskje ha øynene åpne for kunst til salgs på Finn og eventuelt i Sverige også?